POXET-90mg N10 Padidinti

POXET-60mg N10

Nauja

40,00 €

  Poxet-60mg N10

  Produkto aprašymas:
  Poxet  60mg Dapoxetine (taip pat žinomo kaip Priligy ®)

  Dapoxetine ( Priligy ®) yra preparatas, gydantis ankstyvąją (greitą) vyrų ejakuliaciją. Dapoxetine yra gerai toleruojamas preparatas, kuris pagerina visas lytines funkcijas, kurios yra susijusios su ankstyva ejakuliacija. Depoxetine padeda panaikinti psichologines problemos dėl priešlaikinės ejakuliacijos, dėlto  pagerėja lytinis pasitenkinimas. Šiuo metu Dapoxetine yra vienintelis patvirtintas preparatas, gydantis ankstyvąją vyrų ejakuliaciją.

  Kaip vartoti?
  Poxet  reikia išgerti 60 minučių prieš lytinį aktą, užgeriant stikline vandens. Maksimali paros dozė – viena tabletė.

  Kodėl verta?
  Patvirtinta, kad Dapoxetine labai veiksmingai gydo ankstyvąją (greitą) vyrų ejakuliaciją, bei leidžia mėgautis ilgesniais lytiniais santykiais. Preparatas veikia apie 15 valandų.


  Dapoxetinas - Pirmoji klinikinė medžiaga sukurta 2012m Vokiečių ir pavadintas Prilligy vardu. Dapoxetinas veikia refleksą atsakinga už ejakuliacija ir stabdo ankstyvąjį sėklos išsiveržimą. Dapoxetina (Prilligy) geriausia vartoti 1-2 valandas prieš lytini aktą priklausomai nuo žmogaus organizmo.

  Laikymas:
  Preparatus laikyti reikia ~25 laipsnių temperatūroje pagal C. Laikyti toliau nuo karščio, saulės spindulių. Nelaikyti ten kur drėgna pvz. vonioje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Atsiliepimai

No customer comments for the moment.

Parašyti atsiliepimą

POXET-60mg N10

POXET-60mg N10

Parašyti atsiliepimą

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: